III miejsce drużyny Pogoń Szczecin Football Schools Lejdis

W sobotę 22 lutego drużyna Pogoń Szczecin Football Schools Lejdis wzięła udział w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Drawsko Pomorskie.

Nasze LEJDIS świetnie się spisały i wywalczyły III miejsce. Rozegrały sześć meczów z drużynami:

-LFC Pomerania Kołobrzeg,

-Victoria Sianów,

-AP Drawsko Pomorskie.

Mecze z Pomeraninią zakończone wynikami 1:1 i 0:1, mecze z Sianowem z rezultatem 1:1 i 0:0, natomiast mecze z Drawskiem wyniki to 0:0 i 1:0. Zatem klasyfikacja końcowa rozgrywek dla naszych dziewczyn wygląda następująco: jedno zwycięstwo, trzy remisy i tylko jedna porażka, co w konsekwencji dało III miejsce i brązowe medale.

Piersze miejsce  zajęła drużyna Pomerania Kołobrzeg, natomiast drugie miejsce z tą samą liczbą punktów co nasze LEJDIS zdobył Sianów (zdecydował bilans bramkowy). Wszystkie dziewczyny zaprezentowały się znakomicie, a Julia Dębowska została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju!

Pogoń Szczecin Football Schools reprezentowały: Julia Dębowska, Aleksandra Jama, Weronika Panuciak, Amelia Leśniewska, Paulina Dobrowolska, Martyna Hedrych, Maja Wierzbicka oraz Antonina Kubiak.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca z zespołem Manity Maszewo będzie coraz bardziej owocna i dziewczęta będą mogły wspólnie uczestniczyć w niejednym turnieju.

Brawo dziewczyny!