Kolejny transfer z PSFS do Akademii Pogoni Szczecin!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejny transfer zawodników z PSFS do Akademii Pogoni Szczecin został zatwierdzony!

Bartosz Jarosz, Nataniel Zackiewicz i Robert Zagórski, to zawodnicy PSFS, urodzeni w roku 2012, którzy do nowego sezonu 2019/2020 przygotowywać się będą już w Akademii Pogoni Szczecin!

Pod koniec lipca, już jako Żaki, chłopcy wyjechali na swój pierwszy obóz piłkarski, który w tej kategorii wiekowej Akademia zorganizowała w Płotach.

Najwcześniej swoją piłkarską przygodę w Pogoń Szczecin Football Schools w 2017 roku rozpoczął Bartosz, zaś rok później trafili do nas Natan i Robert. Chłopcy w drużynie Skrzatów PSFS rozgrywali mecze w turniejach wewnętrznych, zewnętrznych jak i ligach organizowanych przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Cała trójka uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez trenera Kacpra Woźniakowskiego w grupie 4 Szczecin-Centrum.

„Dynamiczny rozwój i sumienność dzieci, zaangażowanie rodziców i przede wszystkim dobra zabawa sprawiły, że dziś chłopcy mogą trenować w jednej z najlepszych Akademii piłkarskich w Polsce. Cieszę się, że ścisła współpraca PSFS i Akademii Pogoni Szczecin przynosi efekty” – podsumował trener PSFS – Kacper Woźniakowski.

Sukcesy młodych zawodników, dowodzą, jak wiele korzyści przynoszą treningi od najmłodszych lat. Transfery do Akademii Pogoni Szczecin to początek nowej, wspaniałej przygody. Nowe wyzwanie czeka Bartosza, Natana i Roberta, ale także wszystkich innych piłkarzy PSFS, którzy również mają szanse na transfer.

W najbliższych tygodniach kolejni piłkarze Pogoń Szczecin Football Schools będą uczestniczyć w treningach piłkarskich Akademii Pogoni Szczecin. Jesteśmy przekonani, że kolejne talenty z naszej szkółki zostaną zauważone przez selekcjonerów Akademii.

#RazemJestemyDruzyna