Pogoń Baby to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej. Mogą w nich wziąć udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki wraz ze swoimi rodzicami, którzy biorą aktywny udział w treningu. Projekt skierowany jest dla dzieci urodzonych w 2017, 2018 oraz 2019 roku.

Za pomocą specjalnie dobranych ćwiczeń, pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej, dzieci przez zabawę doskonalą ruchy lokomocyjne, zaczynają próbować różnych form biegu, rzutu i podskoków. Duża aktywność ruchowa dzieci w tym wieku pomaga nam kształtować równowagę, koordynację oraz zręczność. Rozwojowi fizycznemu towarzyszy również rozwój psychiczny. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w zajęciach rodziców, dzieci zaspokajają potrzebę bezpieczeństwa i kontaktu z rodzicami, co przekłada się na codzienne relacje rodzinne.

Wszyscy absolwenci Pogoń Baby mają zapewnione miejsce w stałych grupach Pogoń Szczecin Football Schools, gdzie już bez rodziców mogą kontynuować swoją piłkarską przygodę w granatowo – bordowych barwach. Dzięki projektowi Pogoń Baby szkółka piłkarska Pogoń Szczecin Football Schools jest ośrodkiem szkolącym dzieci od 1. do 14. roku życia. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w treningach Pogoń Baby zapraszamy na zajęcia pokazowe, które odbędą się we wtorek 13 października, o godzinie 17.00 dla dzieci w przedziale wieku 1. – 2. lat oraz o godzinie 18.00 dla dzieci w przedziale 2. – 3. lat. Zajęcia obywają się na hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 68 przy ul. Zakole 1A – Szczecin.  Warunkiem wzięcia udziału w zajęciach jest zapisanie się pod numerem telefonu +48607709299 – Biuro Pogoń Szczecin Football Schools.

Pod tym samym numerem telefonu zapisać się można na zajęcia odbywające się w poniedziałki o godzinie 16.30 dla dzieci 1. – 2. lat oraz o godzinie 17.30 dla dzieci 2. – 3. lat na hali sportowej przy ul. Małopolskiej 22.