Ruszyła współpraca PSFS z KS Błękitni Dobiegniew!

W piątek, 27 września br.,  PSFS podpisała porozumienie w sprawie współpracy z KS Błękitni Dobiegniew.

Na mocy współpracy najmłodsi pasjonaci piłki nożnej z Dobiegniewa i okolic mają możliwość uczestniczenia w naszych treningach pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej Dumy Pomorza. Kategoriami jakie wezmą udział w projekcie są skrzaty, żaki, orlik i młodzik. Porozumienie z KS Błękitni Dobiegniew daje gwarancję szkolenia dzieci na najwyższym poziomie.

               

O porozumieniu klubów:

Dyrektor PSFS Marcin Kmieć:

Współpraca z klubem Błękitni Dobiegniew jest ważnym i historycznym momentem dla Fundacji Pogoń Szczecin Football Schools. Pierwsza lokalizacja spoza województwa Zachodniopomorskiego weszła do współpracy. Teraz już można powiedzieć że wychodzimy poza ramy przyjęte na samym początku istnienia PSFS. Wspólne zaangażowanie w tworzenie akademii i tym samym w rozwój dzieci i młodzieży z Dobiegniewa to cel, który jest oczywisty. Objęcie Klubu Błękitni Dobiegniew programem jest też konsekwencją współpracy „Pogoń to Wy!”. Każdy partner AP Pogoni Szczecin ma możliwość aby współdziałać z nami. Takie wyjątkowe szkolenie może dać radość dzieciom i uporządkować dotychczasowe starania lokalnych klubów. W Dobiegniewie oprócz zaangażowania członków zarządu klubu, chęć zaangażowania się w projekt zadeklarował samorząd w osobie Pani Burmistrz Sylwii Łaźniewskiej. Cieszy mnie bardzo, że mamy zrozumienie i poparcie klubu, lokalnych przedstawicieli samorządu i rodziców. Wróży to bardzo dobrze całemu pomysłowi. Osobiście jestem przekonany, że to najlepszy ruch klubu w stronę dzieci i młodzieży z Dobiegniewa i okolic.” – komentuje dyrektor PSFS Marcin Kmieć.

Vice prezes KS Błękitni Dobiegniew Dariusz Waldmann:

„Współpraca z Pogonią Szczecin trwa już od pewnego czasu po projekcie „Pogoń to Wy”. Przyszedł czas na umowę z Pogoń Szczecin Football Schools. Przez to porozumienie będziemy mogli skompletować wszystkie etapy szkolenia. Rozmowy nasze trwały jakiś czas i udało się osiągnąć porozumienie, które satysfakcjonuje obie strony.

KS Błękitni Dobiegniew dzięki współpracy z Pogoń Szczecin Football Schools będzie miała możliwość poznania nowych metod szkoleniowych. Tego w jaki sposób Akademia Pogoń Szczecin potrafi szkolić i wprowadzać młodych zawodników do kadry seniorskiej.
Na współpracy skorzystają nasi trenerzy, którzy będą brać udział w szkoleniach i stażach organizowanych przez Dumę Pomorza.” – dodaje v-c prezes KS Błękitni Dobiegniew Dariusz Waldmann.

Pierwszy trening próbny dla najmłodszych pasjonatów piłki nożnej w Dobiegniewie odbędzie się 4 października (piątek) na dobiegniewskim orliku o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy na treningi wszystkich małych piłkarzy!

Razem jesteśmy drużyną!

 

www.ps-fs.plhttps://www.facebook.com/pogonszczecinfootballschools/