Otwarte treningi indywidualnePogoń Szczecin Football Schools zaprasza na otwarte i darmowe treningi indywidualne, które odbędą się 13.11.2021 o godzinie 10 na orliku przy ul. Dobrzyńskiej 2 w Szczecinie. Dla zwiększenia jakości oraz efektywności treningów, zajęcia prowadzone będą w maksymalnie 4 osobowych grupach.

Propozycja treningów indywidualnych skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 14 roku życia niezależnie od poziomu umiejętności i przynależności klubowej.  Zajęcia prowadzone są przez trenera posiadającego odpowiednie kwalifikacje, w kompilacji jeden na jeden albo w małych grupach rówieśniczych. Wyróżnia się spersonalizowanym podejściem do podopiecznego i dostosowaniem narzędzi szkolenia do efektywnej pracy nad elementami piłkarskimi, zgodnie z potrzebami zawodnika. Celem treningu indywidualnego jest zintensyfikowana praca zarówno nad słabymi, jak i mocnymi stronami zawodnika. Jednym z głównych założeń treningu jest ukierunkowanie na rozwój zawodnika i jego umiejętności.

  • w treningach mogą uczestniczyć zarówno chłopcy, jak i dziewczynki
  • treningi prowadzone są na podstawie konspektów dopasowanych do potrzeb i poziomu zawodnika
  • zajęcia odbywają się pod czujnych okiem certyfikowanych, doświadczonych w pracy z najmłodszymi dziećmi trenerów Pogoń Szczecin Football Schools
  • zalecamy trening jeden raz w tygodniu, jako uzupełnienie treningu klubowego

Zapisz się na próbny i darmowy trening indywidualny z Pogoń Szczecin Football Schools – 667 291 750
Ilość miejsc ograniczona.
Czekamy na Ciebie!