Pierwszy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet w Stepnicy

W sobotę 1 lutego odbył się Międzynarodowy halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o puchar Burmistrza Gminy Stepnica. W hali widowiskowo-sportowej w Stepnicy stawiło się siedem kobiecych drużyn:
  • Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
Po blisko pięciu godzinach zaciętego grania przyszedł czas na rozstrzygnięcie rywalizacji. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Pomeranii Kołobrzeg, która zdobyła 15 punktów, na drugim miejscu uplasował się zespół Olimpii Szczecin I zdobywając 13 punktów. Na najniższym stopniu podium znalazła się drużyna Manity Maszewo, która łącznie uzyskała 9 punktów. Drużyna PSFS Zalew Stepnica z 9 punktami na koncie zajęła czwarte miejsce. W ogólnej klasyfikacji nasze dziewczyny strzeliły o jedną bramkę mniej niż brązowe medalistki z Maszewa. Poziom tego turnieju był wysoki i wyrównany. Dziewczyny zagrały fantastyczną piłkę. Pomimo momentów słabszych i niekiedy słabej celności uderzeń zespół PSFS Zalew Stepnica poradził sobie bardzo dobrze. Najlepszą zawodniczką naszego zespołu wybrana została Aleksandra Michalak. \\