Wyczekiwany powrót do zajęć treningowychPo krótkiej przerwie do regularnych treningów wracają młodzi adepci piłki nożnej Pogoń Szczecin Football Schools. Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęto już w lipcu na obozach sportowych w Białym Borze.

Już w sierpniu zapraszamy obecnych jak i nowych zawodników na zajęcia sportowe, które mają za zadanie zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz sprzyjać doskonaleniu piłkarskich umiejętności. W treningach udział wziąć mogą zarówno chłopcy jak i dziewczynki w wieku 1 – 14 lat, chcący rozwijać swoje pasje w granatowo - bordowych barwach. Programy szkoleniowe są w pełni dostosowana do wieku uczestników, dzięki czemu zapewnione są odpowiednie warunki rozwojowe.

Pogoń Baby
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej dla dzieci w wieku 1 - 3 lat. W zabawie aktywny udział biorą rodzice, a dzięki specjalnie dobranym ćwiczeniom, pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej, dzieci przez zabawę doskonalą ruchy lokomocyjne, zaczynają próbować różnych form biegu, rzutu i podskoków.

Piłkarskie Przedszkola 
Program zajęć ogólnorozwojowych inspirowanych piłką nożną w formie zabawy, które realizowane są w placówkach przedszkolnych.  Celem zajęć jest wszechstronny rozwój, poprawa sprawności ruchowej oraz nabycie podstawowych umiejętności piłkarskich. Poprzez  zabawę i ćwiczenia rozwijane są u dzieci  podstawy koordynacji, równowagi, gibkość, usprawnianie manualne, umiejętność koncentracji, wytrwałość.

Pogoń Szczecin Football Schools 
Program szkolenia realizowany na podstawie konspektów Dumy Pomorza. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i licencjonowaną kadrę trenerską, zaś szkółka spełnia najwyższe standardy związane między innymi z certyfikacją Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Trening Indywidualny
Zajęcia indywidualne dla dzieci w wieku od 7 do 14 roku życia przygotowane niezależnie od poziomu umiejętności i przynależności klubowej. Treningi mają na celu pracę zarówno nad słabymi jak i mocnymi stronami zawodnika. Jednym z głównych założeń treningu jest ukierunkowany rozwój zawodnika i jego umiejętności.

Nowy harmonogram zajęć sportowych dla poszczególnych grup treningowych zostanie opublikowany na stronie internetowej oraz w social media szkółki. 

Marzysz o tym, aby Twoje dziecko realizowało pasję do piłki nożnej i spełniło marzenie o grze w granatowo-bordowych barwach? Nic nie stoi na przeszkodzie! 

Zapraszamy po więcej informacji na stronę https://fundacja.pogonszczecin.pl oraz pod numerem telefonu +48 607 709 299