Zostań Partnerem Pogoń Szczecin Football SchoolsZapraszamy do współpracy z Fundacją Pogoń Szczecin Football Schools, której działalność skierowana jest bezpośrednio do dzieci i młodzieży w różnych lokalizacjach terenu województwa zachodniopomorskiego.

Sponsoring to nie tylko idealna możliwość promowania firmy poprzez najpopularniejszą dyscyplinę sportową w Polsce, jaką jest piłka nożna. To także możliwość uczestniczenia w procesie kształcenie i wychowania dzieci od najmłodszych lat - co ważne - w duchu zdrowej i sportowej rywalizacji.

W ramach współpracy Pogoń Szczecin Football Schools oferuje rozbudowany katalog świadczeń (marketingowych, wizerunkowych, integracyjnych), których wybór może być dostosowany do potrzeb Partnera.

Szkółka piłkarska jest silnym ośrodkiem szkolenia i edukacji dzieci już od pierwszego roku życia, a w jej strukturze obecnie trenuje ponad 1000 dzieci. Zajęcia sportowe dostosowane są do wieku, według programów:

  • Pogoń Baby - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 1 - 3 lat,
  • Piłkarskie Przedszkola - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w przedszkolach,
  • Pogoń Szczecin Football Schools - zajęcia piłkarskie dla dzieci 4 - 14 lat,
  • Trening Indywidualny dla dzieci w wieku 7 – 14 lat.

Jesteśmy przekonani, że spersonalizowana oferta to dziś podstawa dobrej współpracy. Stawiając na PSFS, stawiasz na dobrą sprawę!
Zapraszamy do rozmów i zapoznania się z ofertą sponsoringu.
Kontakt
+48783434353
biuro@ps-fs.pl