Akademia Pogoni Szczecin i Pogoń Szczecin Football Schools w projekcie Ekstra KlubAkademia Pogoni Szczecin wraz z Pogoń Szczecin Football Schools dołączyły do projektu Ekstra Klub, który skierowany jest do dzieci chcących rozpocząć swoją piłkarską przygodę. 

Pierwsze zajęcia odbędą się 12.08.2021 o godzinie 19.30 . Zachęcamy do zapisów!

Program Ekstra Klub, w który zaangażowane są kluby występujące w rozgrywkach Ekstraklasy, przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz dzieci z najmłodszych klas szkoły podstawowej i ma na celu zachęcenie do aktywności fizycznej poprzez łączenie sportu z zabawą. W Pogoń Szczecin Football Schools w takich zajęciach mogą wziąć udział chłopcy oraz dziewczęta z roczników 2012. Oprócz ćwiczeń łączących elementy ogólnorozwojowe z treningiem piłkarskim, trenerzy będą również przekazywali podopiecznym wartości edukacyjne związane z filozofią klubu. 

Treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu i potrwają godzinę. Pierwsze zajęcia zaplanowane są 12.08.2021 o godzinie 19.30 na boiskach Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży przy ul. Karłowicza 28 w Szczecinie. 

Zgłoszenia do projektu prosimy wysyłać do trenera Mateusza Grzech na adres mailowy zapisy@ps-fs.pl. W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko i datę urodzenia dziecka, nazwę szkoły oraz numer kontaktowy do opiekuna, z dopiskiem Ekstra Klub. Zapisy oraz więcej informacji również pod numerem + 48 607 709 299. Ilość miejsc jest ograniczona.