Granatowo – bordowy Dzień Dziecka i turniej rodzinny Tata i jaGranatowo – bordowy Dzień Dziecka i turniej rodzinny Tata i ja

Setki przedszkolaków z całego Szczecina pojawiły się na festynach organizowanych przez Pogoń Szczecin Football Schools z okazji dnia dziecka. Najmłodsi wzięli udział w sportowych grach i zabawach, a także przybili piątkę z maskotką Dumy Pomorza – Gryfusem. – Było wesoło, piłkarsko, a przede wszystkim granatowo-bordowo – opowiada prezes PSFS, Marcin Łazowski.
Obchody dnia dziecka rozpoczęły się już w poniedziałek. Jako pierwsze do zabawy przyłączyły się maluchy ze Żłobka nr 2 „Słoneczko”, które wzięły udział w krótkim treningu, zmierzyły się z torem przeszkód, a na koniec zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie ze szczecińskim Gryfusem. W kolejnych dniach trenerzy Pogoń Szczecin Football Schools pojawili się również w Szkole Podstawowej nr 51 oraz w lokalizacjach, gdzie na co dzień odbywają się zajęcia Pogoń Baby.
– Celem całej Fundacji jest propagowanie sportu powszechnego właśnie wśród najmłodszych. Wyszliśmy więc z inicjatywą, by uatrakcyjnić dzień dziecka i stworzyć cykl festynów, które będą okazją do dobrej zabawy, ale także spotkania z piłką nożną i Pogonią. Cieszymy się ze sporego zainteresowania i bardzo pozytywnego oddźwięku. Było wesoło, piłkarsko, a przede wszystkim granatowo-bordowo – opowiada Marcin Łazowski.

Już niebawem obchodzić będziemy kolejne święto - Dzień Ojca. Z tej okazji Pogoń Szczecin Football Schools serdecznie zaprasza dzieci z tatusiami (a także całe rodziny) do wzięcia udziału w IV Edycji miniturnieju „Tata i ja”. 
Kiedy? 20.06.2021 O 12:00 
Gdzie? BOISKA CSDIM ul. Karłowicza 28 Szczecin 
Zgłoszenia przyjmuje trener Dominik Rutkiewicz pod numerem 727-645-998 (do 10.06.2021).