Powołania do kadry ZZPN i Lubuskiego ZPNZachodniopomorski oraz Lubuski Związek Piłki Nożnej ogłosił nazwiska zawodniczek i zawodników powołanych na konsultację selekcyjną kadr wojewódzkich dziewcząt do lat 15 oraz chłopców z rocznika 2008 i 2009. Na listach powołanych znalazła się jedna zawodniczka i pięciu zawodników trenujących w trzech lokalizacjach Pogoń Szczecin Football Schools.

Wydział Szkolenia Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie podał listę powołanych zawodniczek do lat 15 na okoliczność konsultacji szkoleniowej. Na liście dwudziestu dwóch dziewcząt znalazła się podopieczna Małgorzaty Kani, urodzona w 2007 roku Julia Dębowska z UKS Zalew Stepnica. Uczniowski Klub Sportowy Zalew współpracuje szkoleniowo z Pogoń Szczecin Football Schools od 2016 roku.

Selekcjoner reprezentacji ZZPN Maciej Mateńko ogłosił listę powołanych zawodników na konsultację szkoleniową rocznika 2008. Na liście znalazł się na co dzień trenujący w Przecławiu Szymon Gosk. Podopieczny trenera Tomasza Binkowskiego przez trzy dni w Policach będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności sztabowi szkoleniowemu.

Najwięcej, bo aż czterech reprezentantów z rocznika 2009 otrzymało powołanie z Wydziału Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze. Wszyscy wyróżnieni zawodnicy trenują w grupach Błękitnych Dobiegniew, prowadzonych przez Jarosława Staszaka.

Współpraca klubu z Dobiegniewa ze szkółką piłkarską Pogoń Szczecin Football Schools trwa od 2019 roku.