ZCI PAJOS razem z PSFSMiło nam poinformować, że Fundacja Pogoń Szczecin Football Schools oraz ZCI PAJOS zawarły nową umowę współpracy tym razem na rok 2022. Cieszymy się, że już drugi rok z rzędu ZCI PAJOS wspiera i uczestniczy w procesie kształcenie i wychowania dzieci od najmłodszych lat w duchu zdrowego i sportowego trybu życia. 
Firma ZCI PAJOS zajmuje się montażem pomp ciepła, rekuperacji, klimatyzacji oraz instalacji grzewczych i sanitarnych w domach jednorodzinnych. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, a także wiedza poparta praktyką owocują energooszczędnymi instalacjami i kolejnymi zadowolonymi klientami. Firma prowadzi inwestycje od etapu projektów, poprzez dofinansowania, realizację oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wszystkie prace udzielana jest 5 letnia gwarancja.

Specjalnie na tą okazję ZCI Pajos przygotował dla kibiców Pogoni Szczecin VOUCHERY, które uprawniać będą do rabatów m.in. na montaż rekuperacji i pomp ciepła. VOUCHERY będzie można znaleźć losowo w folderach przygotowanych z okazji 5-lecia PSFS, które rozdawane będą na najbliższym meczu Pogoni Szczecin z Wisłą Kraków.

Link do strony http://www.zcipajos.pl/