Trenuj w Pogoń Szczecin Football Schools

Trwają  nabory do dziecięcych grup treningowych w Pogoń Szczecin Football Schools!  Pracujemy z dziećmi w wieku od trzeciego roku życia na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Trenowanie z nami daje szansę zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom na dołączenie do elitarnej grupy zawodników Dumy Pomorza, rozwój swojej pasji oraz spełnienie marzeń. Poprzez profesjonalne treningi piłki nożnej pragniemy zarażać najmłodsze pokolenia pasją do sportu i aktywności fizycznej, wyzwalać pozytywne emocje, popularyzować zdrowy styl życia oraz przekazywać te wartości, które charakteryzują dobrego sportowca, szacunek do rywala i gra fair play.

Pierwsze dwa treningi próbne są bezpłatne.
Nabór prowadzimy w miejscowościach:

– Szczecin: prawobrzeże i lewobrzeże
– Przecław
– Kołbaskowo
– Stepnica
– Płoty
– Dobra
– Gryfino
– Widuchowa
– Stargard
– Dobiegniew

W Szczecinie prowadzimy także piłkarskie przedszkola, w których najmłodsi adepci futbolu zbierają pierwsze szlify pod okiem szkoleniowców. Projekt ten to przede wszystkim zajęcia rozwijające koordynację ruchową dziecka poprzez zabawę z piłką.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 607-709-299. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomóżmy naszym dzieciom rozwijać swoją pasję!