Akademia Bramkarska Pogoń Szczecin FS – zaczynamyWasze dziecko jest pasjonatem bramkarstwa? Zamiast strzelać bramki robi wszystko, aby nie dopuścić do jej straty? Jeśli tak, Akademia Bramkarska Pogoń Szczecin FS to idealne miejsce dla twojego dziecka. 

Akademia jest odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie grą na tej pozycji przez młodych adeptów piłki nożnej. To, co kiedyś było rzadkością, dzisiaj staje się nowym trendem. Coraz więcej chłopców i dziewczynek pragnie rozwijać swoje umiejętności bramkarskie. Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się z tego faktu i zaprosić pasjonatów stania na bramce na nasze zajęcia. 

Treningi będą prowadzone przez trenerów, którzy na co dzień zajmują się pracą z bramkarzami w Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin: Wojciecha Tomasiewicza, Artura Holewińskiego, Grzegorza Otockiego, Marcina Kaczmarczyka, Bartosza Rogowskiego. W Akademii Bramkarskiej oferujemy kompleksowe nauczanie i doskonalenie umiejętności niezbędnych do skutecznych działań w bramce. Opracowany przez lata doświadczeń i obserwacji model szkolenia pozwala na ujednolicone działania z konkretnymi oczekiwaniami co do gry naszych zawodników. Obserwując jednak zmieniającą się piłkę nożną, nasz model również ewoluuje, dostosowując się do współczesnych trendów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zapewniamy kompleksowe szkolenie w obszarze techniczno – taktycznym, mentalnym, jak i społecznym. Zajęcia w małych grupach pozwolą na zindywidualizowane podejście do każdego bramkarza. Głównymi założeniami treningu jest także wysoka intensywność oraz duża powtarzalność ćwiczonego elementu. Początkowo, przewidujemy jeden trening w tygodniu, jednak wraz z rozwojem Akademii oraz grup treningowych, planujemy rozszerzyć naszą ofertę. 

Poza podstawową techniką gry na bramce, niezwykle ważny jest dla nas wszechstronny rozwój zawodników. Praktycznym odzwierciedleniem tej wizji jest wdrożenie zajęć gimnastyczno – motorycznych, które poprowadzi specjalistka w tej dziedzinie, Aleksandra Majewska. W Akademii Bramkarskiej również będziemy wdrażać zajęcia tego typu do jednostki treningowej na boisku. Obserwując rozwój naszych zawodników nie ma cienia wątpliwości, że takie połączenie zdaje egzamin.

Istotnym elementem w układaniu nowopowstałego projektu są obiekty sportowe. Treningi będą odbywać się w stałej lokalizacji, na obiektach Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin. Na okres jesienno – zimowy nad boiskiem ze sztuczną nawierzchnią rozkładany jest balon, który zapewnia komfortowe warunki, niezależnie od zmiennych w tym czasie warunków atmosferycznych.

Poza ofertą treningową, na uczestników Akademii Bramkarskiej czekają liczne benefity. Zapewniamy m.in. ubezpieczenie NWW, czy rabat w klubowym fanshopie. Ponadto, warty uwagi jest komplet usług medycznych w programie Sportpak.pl świadczony przez partnera Fundacji Pogoń Szczecin Football Schools – Doktor Spondylus. Pierwszy trening: 03.10.2022 r., godz. 19:30 (wcześniej zebranie z rodzicami).
Miejsce: obiekty Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin.
Pierwszy trening jest całkowicie darmowy!

Liczba miejsc ograniczona 

Jak zapisać się do Akademii Bramkarskiej Pogoń Szczecin FS?

  1. Wejdź na stronę www.fundacja.pogonszczecin.pl.
  2. Znajdź zakładkę „Treningi i zapisy”.
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, wybierając typ treningu: Akademia Bramkarska
  4. Wyślij formularz
  5. Skontaktujemy się z tobą
     

Kontakt:
email: akademiabramkarska@ps-fs.pl 
tel. +48 783 182 816