Trening indywidualny w szkółceTego typu treningi w Pogoń Szczecin Football Schools są przeznaczone dla młodych zawodników, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności piłkarskie w znacznie szybszym tempie niż podczas treningu grupowego. Uda się to osiągnąć dzięki skupieniu uwagi trenera tylko na jednym zawodniku oraz dostosowaniu zajęć do potrzeb lub zaległości młodego adepta piłki nożnej.

Dla kogo jest skierowany?

W treningu indywidualnym może wziąć udział każdy piłkarz i piłkarka w wieku 6-12 lat. Prowadzimy treningi w małych grupach wiekowych 1-6 osób

Dlaczego mam zapisać dziecko?

Prawdą jest, że „aby osiągnąć coś w życiu w każdej dziedzinie trzeba poświęcić dużo więcej czasu niż przeciętny człowiek”. Trening indywidualny pozwala na dokładniejsze dopracowanie techniki piłkarskiej, poruszania się bądź dryblingu, aby w przyszłości być na  najwyższym poziomie. Godzinne zajęcia sam na sam z trenerem pozwolą na wykonanie setek powtórzeń, które wyeliminują braki zawodnika, nauczą poszczególnych elementów techniki lub strzału. Pomogą także w doskonaleniu poznanych dotąd elementów i podniosą umiejętności zawodnika na wyższy poziom.

Kiedy i gdzie trenujemy?
 
Każdy weekend miesiąca widzimy się pod balonem na stadionie Pogoni Szczecin.

Więcej informacji u trenerów koordynatorów:

  • Dominik Rutkiewicz, 727-645-998
  • Tomasz Binkowski, 667-291-750