Treningi indywidualne dla młodych piłkarzyPiłka nożna jest sportem zespołowym, a naturalnym środowiskiem funkcjonowania graczy jest drużyna. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, iż każda grupa składa się z pojedynczych zawodników, indywidualności. Program treningu indywidualnego ma na celu stworzenie optymalnych warunków do rozwoju zawodników. Projekt w swoim założeniu jest dopełnieniem zajęć zespołowych i ściśle z nimi koreluje.

Trening indywidualny Pogoń Szczecin Football Schools prowadzony jest z trenerem posiadającym odpowiednie kwalifikacje, w kompilacji jeden na jeden albo w małych grupach rówieśniczych. Wyróżnia się spersonalizowanym podejściem do podopiecznego i dostosowaniem narzędzi szkolenia do efektywnej pracy nad elementami piłkarskimi, zgodnie z potrzebami zawodnika. Celem treningu indywidualnego jest zintensyfikowana praca zarówno nad słabymi, jak i mocnymi stronami zawodnika. Jednym z głównych założeń treningu jest ukierunkowanie na rozwój zawodnika i jego umiejętności.

Dla kogo jest trening indywidualny?
Trening indywidualny PSFS jest skierowany do dzieci w wieku od 6 do 14 roku życia, niezależnie od poziomu umiejętności czy przynależności klubowej. Treningi dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań podopiecznego.

Treningi w małych grupach
Dla zwiększenia jakości oraz efektywności treningów, zajęcia prowadzone są w kompilacji jeden na jeden albo w małych grupach. Dzięki temu trener koncentruje się na indywidualnym rozwoju zawodnika.

Indywidualne podejście

  • treningi Indywidualne skierowane są do wszystkich dzieci na terenie województwa zachodniopomorskiego, które pragną szlifować swoje piłkarskie umiejętności, niezależnie od przynależności do innych szkółek czy klubów piłkarskich
  • w treningach mogą uczestniczyć zarówno chłopcy, jak i dziewczynki
  • treningi prowadzone są na podstawie konspektów dopasowanych do potrzeb i poziomu zawodnika.
  • zajęcia odbywają się pod czujnych okiem certyfikowanych, doświadczonych w pracy z najmłodszymi dziećmi trenerów Pogoń Szczecin Football Schools
  • zalecamy trening jeden raz w tygodniu, jako uzupełnienie treningu klubowego

Zapisz się na trening indywidualny Pogoń Szczecin Football Schools
Strona internetowa: https://fundacja.pogonszczecin.pl/treningi

E-mail: zapisy@ps-fs.pl    
Telefon: 667 291 750

Czekamy na Ciebie!