Zimowe zgrupowanie w RewaluPiłkarze Pogoń Szczecin Football Schools w dniu wczorajszym dotarli do Rewela gdzie pod bacznym okiem trenerów będą przygotowywać się do nowego sezonu. Po zakwaterowaniu się i chwili oddechu, młodzi adepci piłki nożnej ruszyli na pierwsze treningi na boisku. Rocznik 2014 i 2015 rozegrał pierwsze mecze sparingowe z rówieśnikami Sztormu Szczecin oraz Junior Police, zaś rocznik 2012 oraz 2011 rozpoczął obóz od gier wewnętrznych.

Popołudniu zawodnicy pracowali nad małymi formami rozgrywania piłki w kombinacjach 1x1, 2x1 oraz 2x2. Ćwiczyli także rozegranie piłki z obrony do ataku. Mali Portowcy intensywnie pracowali nad formami wszechstronnego rozwoju motorycznego, a także siłowego. Po intensywnym pierwszym dniu treningowym nasi podopieczni mieli czas na nawiązywanie nowych kontaktów i integrację.

Wszyscy wychowankowie z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzach wykonywali zadania zlecone przez trenerów. Niezmiernie cieszy fakt, iż nasi adepci piłkarscy mają mnóstwo motywacji do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.
Przed nami jeszcze cztery niesamowicie intensywne dni!